Koltuk Döşeme

Gebze Koltuk Döşeme

Parolası ‘müşteri memnuniyeti’ olan firmamız ile Kocaeli Gebze ilçesinde etkin ve kaliteli bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Gebze koltuk döşeme firmamız ile eskiyen koltuklarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Yeni bir koltuk almaktansa eski koltuklarınızın döşemelerini yenilemek hem daha ekonomik hem de geri dönüşümü destekleyen bir işlemdir. Böylece hem bütçenize hem de doğaya destek olabilirsiniz. Kalite ve güven prensibi ile sağladığımız hizmetler bazında koltuk ölçülerinize özel her renk ve model döşeme işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Gündelik yaşantımızda oldukça sık kullandığımız koltuklarımız hem yaşam alanlarımızı güzelleştiriyor hem de günün yorgunluğunu üzerimizden alıyor. Sık kullanıma bağlı olarak koltukların eskiyip yıpranması ne yazık ki kaçınılmaz sonuçlardan biridir. Fakat yeni koltuk alma oldukça maliyetli olabilmektedir. Bundan dolayı firmamız ile kesinlikle iletişime geçmelisiniz. Bütçenizi yormayacak şekilde koltuklarınızı tamamen yeniliyoruz. Üstelik firmamız yalnızca Gebze ilçesinde hizmet sağlamamaktadır. Çayırova koltuk döşeme ve Darıca koltuk döşeme olarak hizmet sunan firmamızla hemen iletişim geçebilirsiniz.

Koltuk Döşeme İşlemine Neden İhtiyaç Duyulur

Günlük yaşantımızda evlerimizin vazgeçilmez mobilyaları hemen hemen her odada kullanıyoruz. Zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz salon, oturma odası gibi kısımlarda kullandığımız koltuklar ise pek çok etkenden etkilenmektedir. Koltuk döşeme işlemine farklı nedenlerle ihtiyaç duyulabilmektedir. Genel olarak ele aldığımızda koltuk döşeme işlemi;

  • Fiyat
  • Eskime-yıpranma
  • Moda gibi etmenlere bağlı olarak tercih edilmektedir.

Kişiler kullandıkları koltuk döşemelerinden sıkıldığında döşeme değiştirmeye ihtiyaç duymaktadır. Yeni bir koltuk takımı almaktansa hala kullanıla bilir durumdaki koltuklar değerlendirilmelidir. Bu noktada en etkili yöntem kesinlikle koltuk döşeme değişimidir. Yeni koltuk almaktan daha ucuza gelen döşeme işlemi ile evinize bambaşka bir hava katabilirsiniz. Gebze koltuk döşeme fiyatları kapsamında oldukça uygun fiyat sunan firmamız ile zevkinize uygun döşemelere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Koltuk döşeme tercih etmenin bir diğer sebebiyse eskime-yıpranmadır. Genel olarak iskeleti sağlam olan mobilyaları atmak oldukça mantıksızdır. Gereksiz bir koltuk masrafı oluşturmaktansa pek çok kişi koltukların döşemelerini değiştirmeyi tercih etmektedir. Son moda kumaşlarla hizmet veren Gebze koltuk kaplama firmamızla iletişime geçerek hem ev hem ofis koltuklarınıza harika döşemeler sipariş verebilirsiniz.

Döşeme tercihinde rol oynayan koltuk fiyatları ise atlanmayacak nedenler arasındadır. Döşeme maliyeti ve yeni koltuk maliyeti arasında küçümsenmeyecek bir fark vardır. Bundan dolayı kişiler kullanıla bilir durumdaki koltuklarını kaplatmaktadırlar. Koltuk takımı kaplama fiyatları Gebze lokasyonunda incelendiğinde firmamız en uygun fiyatları sizlere sunmaktadır. İletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçerek uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalana bilirsiniz.

Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Gebze, Çayırova ve Darıca koltuk döşeme hizmetlerimiz profesyonel olarak tamamlanmaktadır. Döşeme işlemlerimizi yalnızca koltuklara değil; puf, sandalye kanepe gibi çeşitli mobilyalarda gerçekleştirmekteyiz. İhtiyacınıza uygun bütün hizmetleri firmamız bünyesinde bulabilirsiniz. Koltuk döşeme hizmeti için bizimle iletişime geçtikten sonra koltuklarınızı inceliyoruz. Beğendiğiniz model kaplama için ihtiyaç duyulacak kumaş metrajını belirliyoruz. İşçilik hesaplamalarını da hizmet akışına ekleyerek ortalama fiyat çıkararak sizlerle paylaşıyoruz. Fiyatlar; işçilik, kullanılacak kumaş miktarı ve model ve renge göre farklılık göstermektedir. Fiyat konusunda anlaşmanın sağlanması halinde döşeme işlemlerini şu şekilde gerçekleştirmekteyiz:

  • Öncelikle koltuk iskeletindeki mevcut döşeme iskete zarar verilmeden çıkartılır.
  • Daha rahat çalışabilmek için koltuk ayakları çıkartılır.
  • Ardından koltuğun daha rahat olması için koltuk için belirlenen DNS’ye göre süngerler yerleştirilir.
  • Süngerlerden sonra istenilen tasarıma uygun olan kumaşla koltuk kaplanır.
  • Koltuğun varsa sırt yastıkları ve minderleri de döşemeye uygun kumaşla kaplanır.
  • Koltuk ayakları yeniden montajlanır. Böylece döşeme işlemi sonlandırılır.
Hotline
+905336012066