Koltuk Tamiri

Gebze Koltuk Tamiri

Hayatımızın hemen hemen her anında kullandığımız koltuklarımız zamanla eskir ve deforme olur. Oturma yerlerinde meydana gelen çökükler, kumaş ve deri yüzeylerdeki dökülmeler veya lekeler, ayak ya da iskelette oluşan kırılmalar, açılır kapanır modellerdeki açılıp kapanmama sorunları, kol kısmında çökmelerin meydana gelmesi gibi pek çok olumsuz durum koltuk takımlarınızı kullanılmaz hale getirebilir. Gebze koltuk tamiri şubemiz tamda bu noktada yanınızda. Zamanla yıpranan koltuk, kanepe, sandalye gibi mobilyalarınızı tamir ediyoruz.

Koltuk tamiri atölyemizde; amortisör yenileme, mekanizma değiştirme ve döşeme değiştirme işlemleri yapmaktayız. Bu hizmetler yerinde veya atölyede olmak üzere farklı şekilde gerçekleştirilmektedir. Amortisör ve mekanizma değişim işlemi yerinde yapılırken diğer tamirat işlemleri ve kaplama değişim işlemleri atölyede yapılmaktadır. Atölyede yapılacak işlemlerde adresinize gelerek koltuklarınızı teslim alıyoruz. İşlemler bittikten sonra sorunsuz bir şekilde geri teslim ediyoruz. Kocaeli şehrinde faaliyet gösteren firmamızla iletişime geçerek Darıca, Gebze ve Çayırova koltuk döşeme ve tamir işlemleri için hizmet alabilirsiniz.

Koltuk Döşeme İşlemleri Neden ve Nasıl Yapılır?

Koltukların döşeme değiştirilme işlemleri; kumaş eskimesi, moda geçmesi, diğer mobilyalarla uyumlu olması gibi sebeplere bağlı olarak tercih edilir. Hem döşeme hem tamir işlemlerinin tercih edilmesindeki ortak nokta ise kesinlikle ekonomik olmasıdır. Koltuk döşeme fiyatları Gebze, Darıca, Çayırova ilçelerinde en uygun şekilde firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Böylece yeni bir koltuk almaktansa daha uygun fiyata yepyeni görünen koltuk veya koltuk takımına sahip olabilirsiniz. Gebze koltuk kaplama firmamıza başvurmanız durumunda döşeme işlemlerini şu şekilde gerçekleştirmekteyiz:

 • İlk olarak döşemesi değişecek koltuk, koltuk takımı fotoğraflarını e-posta yolu ile bize iletmelisiniz. Böylece ücretsiz bir şekilde keşif işlemi yapılacaktır.
 • Gerçekleştirilen keşif işlemlerinden sonra koltuk durumuna göre uygun onarım şekli belirlenir ve sizden istekleriniz alınır.
 • Yapılacak olan onarım, döşemede tercih edilen model, kumaş ve renk, harcanacak kumaş miktarı ve işçiliğe göre fiyatlandırma gerçekleştirilir.
 • Fiyatlandırma bilgisi için tarafınızla iletişime geçilir.
 • Fiyatı kabul etmeniz durumunda mobilyalarınız adresinizden alınır.
 • Ardından tamir ve döşeme işlemine geçilir.
 • Döşeme işlemine başlamadan önce koltukların iskeletine zarar vermeden eski kumaş çıkartılır.
 • İstenilen renk ve model döşeme, mobilya zımbası kullanılarak koltuk iskeletine özenle geçirilir.
 • İstenirse bu aşamadan önce koltuğun süngerleri yenilenir ve daha konforlu hale getirilir.
 • Ardından koltuk yastıkları da döşeme kumaşıyla kaplanır.
 • Daha rahat bir çalışma için çıkarılan koltuk ayakları, yeniden monte edilir.
 • Ayakların renginde deforme varsa döşemelere uygun olacak şekilde renklendirilir.
 • İşlemler tamamlandıktan sonra koltuklarınız adresinize yeniden teslim edilir.

 Koltuk Tamiri ve Döşeme Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Her koltuk türü için döşeme işlemi kesinlikle önem isteyen işlemlerden biridir. Uzmanlık ve deneyim gerektiren bu işlemi kesinlikle profesyonel yerlerde yaptırmalısınız. Aksi halde mevcut koltuk tasarımlarınız zarar görebilir veya dikkatli yapılmayan döşeme işlemlerinden sona potluk, kırışıklık, çektirme gibi sorunlar yaşanabilir. İnce işçilik isteyen bu işlem için koltuk kaplama Gebze, Darıca, Çayırova şubelerimize başvurabilirsiniz. Alanında uzun yıllardır hizmet veren firmamız koltuklarınızı eskisinden daha iyi hale getirecektir. Yapılan her kaliteli bir işin karşılığı olacağından dolayı piyasa değerinden düşük teklif sunanlara inanmamanız. Aksi halde koltuklarınız eskisinden daha kötü görünebilir.

İskeleti bozulan koltuklarınız; sağlam, dayanıklı bir şekilde tamir edilirken döşemeler tamda istediğiniz renk ve model de eksiksiz ve kusursuz olarak döşenecektir. Ayrıca yapacağımız her işlemde size kredi kartı, nakit, hesaba havale gibi farklı ödeme seçenekleri de sunmaktayız. Hem esnek ödeme alternatifleri hem de uygun fiyatlı hizmetler için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hotline
+905336012066