Sandalye Döşeme

Gebze Sandalye Döşeme

Sandalyeler evlerimizin ve ofislerimizin vazgeçilmez mobilyalarındandır. Hayatımızın olmazsa olmaz majör ürünlerden olsan sandalyelerin; plastik, ahşap, metal gibi farklı malzemelerden üretilmiş çeşitleri bulunmaktadır. Dolayısıyla da hepsinin kullanım ömrü farklılık göstermektedir. Sandalyelerin kullanım ömrünü artıran işlemlerden biri kesinlikle döşeme yeniletmektir. Gebze sandalye döşeme olarak, farklı nedenlerle ihtiyaç haline gelen döşeme işlemlerinizi kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Döşemeleri eskiyen fakat iskeleti sağlam olan sandalyeleriniz için kesinlikle kaplama işlemini öneriyoruz. Sandalyelerde döşeme yenileme ve tamir işlemi yeni bir ürün almakla yarı yarıya daha ucuzdur. Üstelik sandalye takımı kaplama fiyatları Gebze şubemizde piyasanın çok çok altındadır. Bu nedenle yeni bir sandalye almaktansa döşeme çok daha ekonomik bir tercih olacaktır.

Gebze sandalye tamiri fiyatlarımız işlem yapılacak sandalye sayısına, kullanılacak kumaşın metresine, model ve renge göre değişiklik gösterecektir. Bundan dolayı iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçerek fiyat konusunda daha doğru bilgi almanız mümkün olacaktır. Bütçenizi yormayacak fiyatlandırmalar sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sandalye Döşeme İşleminin Avantajları

Sandalye döşeme hizmeti almak için pek çok farklı sebepten bahsetmek mümkündür.  Bu nedenleri özetlemek gerekirse; değişim ihtiyacı, eskiyen sandalyeleri yenileme, ekonomik açıdan satın alma işleminden ucuz olması vb. Sandalye döşemelerinizi hangi sebeple olursa olsun değiştirmek istediğinizde; sandalye yüzü değiştirme Gebze şubemiz olarak her zaman yanındayız. Gebze dışında, Darıca ve Çayırova sandalye döşeme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Etkenlere bağlı olarak yapılan sandalye döşeme işlemleri etkenler fark etmeden pek çok avantaj sunmaktadır. Sandalye döşeme değiştirme işleminin avantajlarından bahsetmek gerekirse;

 • Döşeme işlemi ile iskeleti sağlam sandalye geri dönüşüme kazandırılmış olacaktır. Böylece kişisel bütçeye ve doğaya katkı sağlanacaktır.
 • Döşemesi değişen sandalyenin kullanım ömrü uzayacaktır.
 • Lastik ve süngerler değişeceği için daha konforlu bir oturma hissi yaratacaktır.
 • Yenilenen kumaşlar sayesinde daha modern ve şık görünüşe sahip sandalyelere daha uygun fiyatla ulaşılmış olunacaktır.
 • Beğenilen modeldeki bir sandalyeye para vermektense kaplama yaptırarak hem kullanılabilir durumdaki sandalyeyi kullanmaya devam ede bilir hem de istediğiniz model sandalyeye kavuşabilirsiniz.

Sandalye Döşeme Nasıl Yapılır?

Sandalye kaplama Darıca, Gebze, Çayırova şubelerimizde profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Döşeme değiştirme sebebiniz ne olursa olsun size en uygun kaliteli hizmeti veriyoruz. Bizimle iletişime geçtikten sonra istekleriniz doğrultusunda kapama işlemini gerçekleştiriyoruz. Renk ve kumaş seçimini onaylamanız durumunda zaman kaybetmeden kaplama işlemine başlıyoruz. Kusursuz ve eksiksiz bir şekilde tamamladığımız kaplama işlemlerinden sonra adresinizden aldığımız sandalyeleri yine adresinize teslim ediyoruz. Sandalyelerinizi şu adımları yaparak yeniliyoruz:

 • İlk olarak sandalyenin oturak kısmını çıkartıyoruz.
 • Sandalyeyi güzelce temizliyoruz. Paslı yerlere pas sökücü uyguluyoruz.
 • Metal iskelete sahip sandalyelerin yenilenmesi için döşeme rengi ve modeline uyun olarak boyama işlemi gerçekleştiriyoruz. Boyama işlemini önce astar atıp sonrasında boyama işlemini gerçekleştiriyoruz.
 • Boyama işleminden sonra vernik uyguluyoruz.
 • Oturak kısmındaki süngeri değiştiriyor ardından istenilen kumaşı döşüyoruz.
 • Kumaş döşeme işleminden sonra oturak kısmını yeniden sandalye iskeletine monte ediyoruz.
 • Son incelemeleri yaparak sandalyelerin döşeme işlemlerini sonlandırıyoruz.

Sandalye döşeme fiyatları Gebze, Darıca, Çayırova ilçelerinde en uygun aralıkta firmamız tarafından sunulmaktadır. Döşeme fiyatlarını etkileyen faktörler ele alınarak yapılan incelemelere göre döşeme işleminin yeni sandalye takımı almaktan daha uyguna geldiğini bilmelisiniz. İstediğiniz kumaş kalitesi, modeli, rengi, sandalye sayısını bize bildirerek en uygun fiyatı alabilirsiniz. Web sitemizde bulunan iletişim panelinden ya da numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetten faydalandığınızda hem fiyat hem performans açısından tatmin olacağınızın garantisini sunmaktayız.

Hotline
+905336012066